Zaváhali ti, kdo chyběli na plesu Metropolitní univerzity Praha

27. 3. 2015 Autor: redakce Obecní dům v pátek 20. března 2015 opět nabídl ideální prostředí pro VII. reprezentační ples univerzity. Hosté odcházeli dobře naladěni a příjemně unaveni. Každý si v prostorách secesního skvostu našel svoji zábavu.

„Obecní dům nabízí velké možnosti. Není to jen hlavní sál, ale také komornější místa, kde vystupovali alternativnější hudebníci. U stolů v saloncích si hosté mohli povídat, aniž by je rušila hlasitá hudba,“ řekl během večera ředitel Metropolitní univerzity Praha JUDr. Marek Beneš. 

Největší Smetanovu síň ovládla plesová klasika v podání Top Bandu a jeho sólistů. Jednou ze zářivých hvězd večera byl XINDL X. Malé retro, avšak intenzivní výlet do nesmrtelné klasiky skladeb Beatles, zajistila skupina Professor. Dámská kapela The Apples si s přehledem troufla na hity, které si v dobách svého vzniku podmanily celý svět. Podobnou cestou se vydali členové Jazz Police, kteří vsadili na jazzové aranžmá známých písní. Naopak svá původní díla předvedla kapela The Memphis. Nevšedním zážitkem bylo také vystoupení originální laser show.Na organizaci, která zabrala tři měsíce intenzivní práce, se podílel tým zaměstnanců univerzity, kterému pomáhaly dvě desítky studentů. Nezbývá než poděkovat a maličko upravit známý slogan: Skončil ples, ať žije ples!  

Atmosféru VII. reprezentačního plesu Metropolitní univerzity Praha zachytil štáb iMUP. Podívejte se na video.

Více obrázků na Facebooku:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152708691406109.1073742016.56375711108

Fotografie z focení se secesními doplňky – objednávejte.