Pozvánka na VIII. reprezentační ples MUP

21. 1. 2016 Autor: redakce Metropolitní univerzita Praha letos slaví 15. výročí založení a při této příležitosti se koná v pořadí již VIII. reprezentační ples univerzity. V pátek 18. března 2016 budeme mít od 19:30 hod. v nádherných prostorách Obecního domu opět k dispozici tři sály, jedinečnou Smetanovu síň, Sladkovského a Grégrův sál.

Jaký program na vás čeká?

Program bude jako vždy bohatý. Ve Smetanově síni si za doprovodu Top Bandu Jana Smolíka se sólisty můžete zatančit standardní plesové tance. Nevšedním zážitkem bude pro všechny vystoupení 4Tetu Jiřího Korna, ale zaujme Vás jistě i populární skupina Jelen. Hudba skupin Jazz Police a Shadow Quartet Vám páteční plesový večer ještě zpříjemní.

Hostem večera bude skupina Gipsy.cz, která ve své hudbě propojuje prvky popu, rapu a tradiční romské hudby, jež svojí rytmikou svádí k tanci a zpěvu. Leader skupiny, Radek Banga, je znám také svou účastí v soutěži Star Dance, takže se jistě můžete těšit i na jeho zajímavé taneční kreace.

Kromě bohatého programu se můžete zúčastnit také již tradičního fotografování s dobovými doplňky, které se bude odehrávat ve 2. patře Obecního domu. Získáte tím jedinečnou památku na tento večer.

Prodej vstupenek

Vstupenky budou v prodeji od 4. 2. 2016 za 250 Kč na všech studijních odděleních Jarov, Žižkov, Liberec, Hradec Králové a Plzeň, ve Strašnicích pak v Infocentru a také v e-shopu na adrese eshop.mup.cz.

Doufáme, že se na plese sejdeme v hojném počtu a užijeme si nezapomenutelný večer.

Videoupoutávky studentů:

Inspirace z plesů minulých:

2015: Zaváhali ti, kdo chyběli na plesu Metropolitní univerzity Praha
2015: Upoutávka na ples
2014: Studenti se umí skvěle bavit
2013: Metropolitní univerzita Praha roztančila Obecní dům
2012: IV. Reprezentační ples MUP