Jiří Němeček převzal ocenění „Zdravotně postižený zaměstnanec roku“

31. 3. 2022 Autor: redakce Ocenění Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením převzal Mgr. Jirka Němeček, oblíbený referent Informačního centra MUP. Stalo se tak při slavnostním vyhlašování 30. března 2022 na Staroměstské radnici v překrásném Brožíkově sále.

Na ocenění „Zdravotně postižený zaměstnanec roku 2020“ nominovala Jirku Němečka Metropolitní univerzita PrahaToto ocenění vyhlásil Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) s Hospodářskou komorou hl. m. Prahy. Jirkovi se ocenění podařilo získat v roce 2020, ale vyhlášení vítězů se kvůli covidovým opatřením dlouhodobě odkládalo. Došlo k němu až nyní 30. března na Staroměstské radnici.

Všichni víme, že si Jirka ocenění zaslouží – je spolehlivý, zodpovědný, cílevědomý, stále na sobě pracuje – zdokonaluje se v cizích jazycích. Oceňujeme hlavně, že neztrácí nikdy náladu a každému příchozímu rozdává jen tu dobrou. Pomáhá i naší Škole bez bariér – je absolventem Metropolitní univerzity Praha a možná nevíte, že při studiu výborně zvládl 1 semestr na univerzitě v Brémách v rámci programu Erasmus+.

Jirko, ještě jednou gratulujeme!

Jirku Němečka jsme vám představili po jeho nominaci v článku Naše muzeum, moje auta a moji přátelé.