Tým MUP se opět zúčastnil pražského Volkswagen Maratonu

12. 5. 2017 Autor: redakce Na pražském maratonském víkendu se představily dva týmy MUP, a to v běhu 2Run (21 + 21 km) – Milan Šafr s Markétou Doležalovou a Eva Kucharczyková s Adamem Polkem. Obě štafety doběhly v pořádku do cíle na Staroměstském náměstí a prvně jmenovaný tým dokonce celkově na 57. místě z 264 štafet!

Markéta Doležalová si užila celý běh metr po metru: „To množství běžců a ještě větší množství povzbuzujících diváků je dechberoucí. Do běhu jsem dala maximum, ale už teď vím, že příště chci být alespoň o 10 minut rychlejší. Jsem moc ráda, že jsem běžela jako druhá, protože závěrečný běh Pařížskou ulicí byl na celém dni to nejlepší,“ zhodnotila Markéta. I s organizací závodu a zázemím pro závodníky byla maximálně spokojená.

Gratulujeme a připomínáme, že o víkendu běžíme 10 km v Hradci Králové (Hradubický běh)!
Pojďte se s námi proběhnout v týmu MUP. Dáme Vám tričko a uhradíme startovné! Vše jako obvykle organizuje Milan Šafr, pište na sport@mup.cz.