Golfový turnaj na simulátorech

31. 5. 2015 Autor: Milan Šafr Sportovní klub MUP ve spolupráci s ERPET Golf centrem uspořádal 11. 5. 2015 již 3. ročník golfového „indoor“ turnaje na simulátorech. Na této akci se sešlo celkem 12 hráčů. Všichni účastníci se znali z předchozích lekcí pořádaných v průběhu semestrů sportovním klubem a také díky tomu panovala na celé akci velmi přátelská a uvolněná atmosféra.

Trenér Jiří Macek vybral hráčům pro měření sil hřiště Capalua Bay. Tohle hřiště nakonec nejvíce svědčilo Romanovi Rozlivkovi, který s výsledkem +8 ran nenašel přemožitele v mužské kategorii.  V ženách si vítězství vybojovala Lucie Viterová za výkon +12 ran.

V golfových lekcích, které pořádáme ve spolupráci s Erpet Golf centrem, v porovnání s cenou komerční za velmi příznivých finančních podmínek, budeme pokračovat také v semestru následujícím. Golf, to už dnes není jen sport pro „smetánku“. Jeho finanční náročnost se snížila a zpřístupnila všem zájemcům o tento bezpochyby atraktivní způsob sportovního odreagování a relaxace.  Studenti Metropolitní univerzity Praha mají každý semestr možnost naučit se golfovým základům, nebo zdokonalit své dovednosti potřebné pro hru na venkovních hřištích.

Zájemci o golfové hodiny se budou moci do kurzů přihlásit opět na začátku října 2015.