Úspěšná účast týmu naší MUBanky na PEN Valentine's Trading Week + Elevator Pitch Competition 14. – 16. 2. 2022

Náš tým ve složení Miroslav Navrátil, Filip Hejný a Xeniya Radzevich se pod vedením svého mentora Ing. Radka Maxy, Ph.D. zúčastnil celosvětového on-line setkání studentských firem PEN Valentines´s Trading Week, které pořádala společnost PEN WORLDWIDE.

PEN WORLDWIDE zastřešuje projekt více než 7000 fiktivních studentských firem ve 42 členských zemích po celém světě a jehož činnost podporuje i naše univerzita, kterou zastupuje garant a koordinátor projektu MUBanky Ing. Radek Maxa, Ph.D.

Závěrečný den 16. 2. 2022 se Mirek Navrátil a Filip Hejný živě zúčastnili soutěže ELEVATOR PITCH COMPETITION v soutěžním slotu společně s firmami z USA, Kanady a Německa. Během 90 sekund předvedli naši zástupci prodejní rozhovor, kdy Mirek byl naším bankéřem a Filip zájemcem o naše produkty, zdrcený současným růstem inflace. A neztratili jsme se! Hodnotící porota ve složení Scott Mitchell, Executive Director, PEN Worldwide, Victoria Hädler, Communications Coordinator PEN Worldwide a Elizabeth Pooran, NYC Program Coordinator, v bezprostřední zpětné vazbě hodnotila náš výkon jako výborný. 

Nejlépe to asi vystihují slova Victorie Hädler: „Je nám všem velkým potěšením, že jste se účastnili včerejší soutěže. Studenti to také hodnotili velmi kladně a odvedli skvělý výkon“.

Sice jsme neskončili v TOP 3, ale v tak silné konkurenci umístění mezi 20 % nejlepších v žebříčku je úspěchem! 

Díky moc pořadatelům, díky moc Mirku a Filipe! Těšíme se na další akce PEN Worldwide Practice Enterprise Network