Summer School of Economic and Language Studies

31. 7. 2018 Autor: redakce V prvních třech prázdninových týdnech se na Metropolitní univerzitě Praha konal první ročník Summer School of Economic and Language Studies, která byla určená primárně pro zahraniční studenty.

Akce probíhala ve strašnické budově a skládala se z intenzivní výuky češtiny a angličtiny, která byla doplněna kurzy ekonomie, ale studenti také absolvovali přednášku z oblasti mezinárodních vztahů a byli informováni i o zahraničních aktivitách MUP a programu Erasmus+. Závěr třítýdenního programu se pak odehrál v reprezentativních prostorách MUP v budově na Žižkově, kde byly studentům při malé slavnosti předány certifikáty osvědčující jejich aktivní účast na kurzu. O jejich přítomnosti na intenzivní výuce češtiny a angličtiny navíc svědčí i jejich prokázané jazykové znalosti, které se jistě do budoucna budou ještě prohlubovat.

Studenti odjížděli zpět do svých domovů vybaveni nejen novými vědomostmi, ale také zásobou dojmů, zážitků, ale i fotografií, které jim budou připomínat pobyt na Metropolitní univerzitě Praha.