Přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky Cambridge English

29. 9. 2016 Autor: redakce Katedra cizích jazyků i letos pořádá přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky Cambridge English. Kurzy jsou určeny studentům, kteří mají zájem o intenzívní přípravu na zkoušky. Lekce vedené komunikativní metodou jsou zaměřené na zkouškové techniky a strategie. Vyučujícími jsou zkušení lektoři, kteří jsou zároveň certifikovanými zkoušejícími pro Cambridge English Language Assessment.

„Kurzy se tradičně těší velké oblibě mezi studenty“, říká vedoucí katedry cizích jazyků MUP Romana Vančáková. „Výrazně jim pomáhají k odstranění některých častých nedostatků a jsou tak velmi přínosné pro úspěšné složení zkoušky.“

Výuka probíhá v budově na Jarově, 1x týdně 90 minut, ve večerních hodinách: 17,30 – 19,00. Studenti se mohou zapsat do jednosemestrálních nebo dvousemestrálních kurzů.

Metropolitní univerzita Praha v roce 2010 získala status uzavřeného zkouškového centra Cambridge English Language Assessment, akreditovaného na zkoušky Cambridge English: PET, FCE, CAE a CPE, a Cambridge English: Business: BEC Preliminary, Vantage a Higher. Studenti tak mají možnost získat mezinárodně uznávaný certifikát z anglického jazyka. Zkouška je velkým přínosem pro budoucí profesní život studentů a je také jedním z důležitých předpokladů ke studiu v zahraničí.

Preparatory courses for Cambridge English 2016/2017