On-line seminář "Jak vytvořit dobrý podnikatelský záměr" zaujal v Česku i na Slovensku

13. 6. 2023 Autor: Radek Maxa Téměř 750 středoškoláků a jejich učitelů z Česka a Slovenska se dne 13. 6. 2023 zúčastnilo 90 minutové on-line přednášky Ing. Miroslava Bečky, absolventa studijního programu Mezinárodní obchod na MUP a generálního ředitele společnosti S&T.

Jedinečné on-line setkání s úspěšným českým podnikatelem a manažerem Ing. Miroslavem Bečkou přineslo studentům středních škol z Prahy, Pardubic, Vlašimi, Příbrami, Domažlic, Ostravy, Hořovic, Volyně, Bratislavy, Rožňavy, Čadce, Nitry, Kysuckého Nového Města, Vranova nad Topĺou spoustu zajímavých informací o tom, jak sestavit kvalitní podnikatelský záměr, praktické rady a doporučení, možnost nahlédnout "jak se dělá dobrý business plán".  

Seminář připravila MUP a MUBanka pod vedením svého garanta a koordinátora Ing. Radka Maxy, Ph.D. v rámci přípravy zájemců o soutěž NEJLEPŠÍ PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR 2023 určenou středoškolákům z ČR a Slovenska

Jde o prestižní mezinárodní soutěž, kterou vyhlásilo Slovenské centrum cvičných firem při SIOV Slovensko a naše Metropolitní univerzita Praha je partnerem této soutěže.  Soutěž je určena pro středoškoláky, jednotlivce, popř. týmy (max. 3 studenti) a může se jednat o studenty z jakékoli SOŠ, kteří mají skvělou myšlenku, skvělý podnikatelský nápad. Uzávěrka přihlášených soutěžních podnikatelských záměrů je 30. září 2023.

Těšíme se na soutěžní příspěvky, které bude hodnotit mezinárodní odborná porota za účasti MUP. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne na Mezinárodním veletrhu cvičných firem Slovensko 2023 v Bratislavě.