O slovo (i obraz) se hlásí iMUP

Vážení přátelé,
s přicházejícím adventem přicházejí i změny ve virtuálním mediálním prostoru Metropolitní univerzity Praha. Oblíbený portál MUP Times nahradí jeho modernější následovník iMUP.

Nový formát přináší přehlednější grafiku, která lépe zapadá do celkové změny webových stránek naší univerzity. Přibyde fotek, ubyde rubrik. Ale bez obav.  Zajímavého čtení bude opět hodně. A nejen čtení. Kromě přehlednějšího obsahu je hlavním trumfem IMUPu výrazně vyšší počet videoreportáží.

Dodávat je bude studentský tým, který vzniká na katedře mediálních studií. Kvalitu některých prací můžete posoudit už nyní. A budeme pokračovat. Tým po skromných začátcích roste a bují. Další dobrou zprávou je, že získává na jistotě i na kvalitě. Následujícím cílem televizní sekce je vytvoření pravidelného moderovaného pořadu s prozatímním názvem 11. patro. Ten bude jednou za dva týdny   informovat nejen o dění na Metropolitce, ale také o lidech z ní a vůbec o zajímavých tématech.  Připravovat ho budou výhradně studenti.

Nadále pochopitelně platí, že IMUP je hlavně prostorem pro studenty. Proto pište, foťte, natáčejte. Přinášejte témata. Cesta ke zveřejnění opět vede přes redakční mail redakce@imup.cz. Obsáhlejší materiály pro jistotu posílejte do úschoven. Nic se nemění ani na tom, že případné čekání na honorář bude marné. Odměnou je dobrý pocit a časem možná i nehynoucí sláva. Autor každého příspěvku, zaslaného na redakční mail, automaticky souhlasí s jeho uveřejněním.

Pokud se chcete zapojit, budete vítáni. Nevíte-li jak, ozvěte se. IMUP je váš prostor.

Krásný advent.

Roman Bradáč