MUP na festivalu Barevná devítka

28. 8. 2017 Autor: redakce V sobotu 26. srpna 2017 se Metropolitní univerzita zúčastnila multikulturního festivalu Barevná devítka, který se konal ve vysočanském parku Podviní. Akci pořádala Městská část Praha 9 ve spolupráci s Ministerstvem vnitra České republiky.

Festival Barevná devítka je každoročně pořádán za účelem lepší integrace cizinců v naší zemi i jako ukázka rozmanitosti jednotlivých kultur a etnik. Program festivalu svým návštěvníkům nabízí různá hudební a folklórní vystoupení, temperamentní tance i mnoho exotických jídel.

Metropolitní univerzitu s akcí pojil jistý mezinárodní rozměr, který díky bohaté nabídce anglicky vyučovaných oborů i velkému počtu zahraničních studentů škola bezesporu má. Na stánku MUP se tak kromě oborů v angličtině prezentovaly kurzy češtiny pro cizince, jazykové kurzy pro veřejnost a proběhla zde i výstava fotografií katedry mezinárodního obchodu a asijských studií. Pomyslnou zlatou tečku pak obstaralo vyhlášení znalostní soutěže s MUP o mobilní telefon.

Stánek Metropolitní univerzity byl na festivalu Barevná devítka hojně navštěvován. Kromě velkého počtu fotografií pod článkem se podívejte také na videoreportáž: