Metropolitní univerzitní banka na regionálním veletrhu fiktivních firem v Žatci

27. 2. 2020 Autor: Radek Maxa Stříbrný pohár v soutěži o nejlepší leták/plakát získala naše Metropolitní univerzitní banka, a.s. na 7. regionálním veletrhu fiktivních firem v Žatci, který se konal ve dnech 12. a 13. února 2020. Navázala tak na předchozí úspěchy a těší se stále většímu zájmu studentů a pedagogů fiktivních firem.

Veletrh tradičně pořádá Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická Žatec. MU banka zavítala na tento veletrh poprvé. Od začátku vládla přátelská atmosféra a vřelé přijetí a pohostinnost od organizátorů veletrhu v čele s panem Ing. Petrem Tupým, MBA. Veletrh se uskutečnil pod záštitou senátorky a starostky města žatce paní Mgr. Zdeňky Hamousové, která osobně veletrh slavnostně zahájila společně s ředitelem pořádající školy panem Mgr. Jiřím Karasem. A prvními návštěvníky našeho stánku byla právě paní senátorka a pan ředitel. Pochvalná slova nás velice potěšila.

Na veletrh zavítali studenti z fiktivních firem z obchodních akademií a středních odborných škol z Mostu, Velebudic, Jesenice, Písku, Prahy a samozřejmě pořádajícího Žatce.  Náš dvoučlenný veletržní tým (Ing. Radek Maxa, Ph.D. a Ivan Benca, student 3. ročníku oboru MO) měl plné ruce práce s poskytováním bankovních služeb zúčastněným firmám a návštěvníkům. Potěšující byl zájem studentů a učitelů nejen o servis naší MU banky, ale také o obory a podmínky studia na naší univerzitě. Věříme, že z řadou z nich se potkáme na některém z dnů otevřených dveří naší univerzity.

I když jsme se z organizačních důvodů veletrhu zúčastnili pouze první den, získali jsme stříbrný pohár! Komise složená z profesionálních grafiků, odborníků, učitelů v čele s ředitelem Centra fiktivních firem Ing. Lukášem Hulou, ocenila náš soutěžní leták jako druhý nejlepší. Základní verzi oceněného soutěžního letáku vytvořili bývalí členové týmu PR a marketingu naší MU banky  David Boháč, Nikola Bastlová, Simona Černá, Jaroslav Nováček, Robert Kolařík, Karolína Zálešáková a Viktor Olijnyk, kdy současný MUB tým leták zaktualizoval, mírně upravil a přihlásil do soutěže. Náš stříbrný leták si můžete prohlédnout zde. S počátkem letního semestru jsme přivítali nové členy do našeho MUB týmu. Těšíme se na jejich kreativní nápady a aktivitu v rámci PV Řízení a správa fiktivní banky.