Metropolitní univerzitní banka se zúčastnila On-line Trading Day, University of Graz, 28.4.2021

5. 5. 2021 Autor: Radek Maxa Členové týmu MUB se aktivně zúčastnili živých prezentací studentských projektů v rámci On-line Trading Day pořádaného univerzitou v rakouském Grazu.

Členové týmu Metropolitní univerzitní banky a zároveň studenti studijního programu Mezinárodní obchod na MUP (PV předmět Řízení a správa fiktivní banky), se zúčastnili On-line Trading Day pořádaného univerzitou v rakouském Grazu a aktivně se zúčastnili živých prezentací studentských projektů. Jan Hýbl, Miroslav Navrátil a Václav Geisler předvedli povedenou prezentaci - podívejte se na video níže. Děkujeme našim zástupcům za skvělou reprezentaci MUBanky i Metropolitní univerzity Praha.

On-line setkání bylo výborně organizované a probíhalo v přátelské atmosféře. Navázali jsme nové kontakty a podpořili mezinárodní on-line obchody. Zúčastnilo se ho 137 účastníků, proběhlo 32 prezentací dvaceti různých fiktivních firem z Rakouska, Itálie, České republiky a Rumunska. Proběhla čtyři on-line setkání v němčině a tři v angličtině. Pořadatelé ocenili všechny příspěvky, prezentace a interakce mezi fiktivními firmami. Děkujeme Univerzitě Graz a pořadatelské studentské firmě eXpand za možnost se této akce zúčastnit a těšíme se na další!