Krotitelem dluhů v pořadu České televize

7. 9. 2021 Autor: redakce Vedoucí katedry mezinárodního obchodu dr. Jaroslav Halík vystoupil v České televizi v pořadu Krotitelé dluhů, v němž poskytl odbornou konzultaci podnikateli, který se vlivem pandemie dostal do insolvence. Kromě vyslechnutí cenných marketingových rad si v pořadu můžete prohlédnout i prostory naší univerzity, kde se pořad také natáčel.

Dr. Halík byl osloven tvůrci televizního dokumentárního seriálu Krotitelé dluhů ve chvíli, kdy zjistili, že firma pana Sladkého potřebuje vybudovat novou marketingovou strategii a zejména je třeba přesvědčit pana Luboše a jeho manželku paní Kristýnku o nutnosti otevřít se propagaci na sociálních sítích a přejít na e-shopový způsob distribuce. 

"Natáčení bylo fajn, skvělá atmosféra, profesionální přístup. Hlavně jsem rád, že jsme mohli pomoct panu Sladkému vyřešit obtížnou situaci v době pandemické krize, kdy ztratil své klienty vinou lockdownů a kdy nastalo faktické zastavení trhu restauračního stravování. Jsem rád, že know-how, kterému učíme naše studenty na Metropolitní univerzitě Praha, mohlo účinně doplnit finanční expertízu týmu Krotitelé dluhů a že se společným úsilím podařilo vymanit firmu manželů Sladkých z hrozby dluhové pasti," uvedl k natáčení dr. Halík.

Zhlédněte pořad na ČT