Erasmus Day: možnosti studia v zahraničí

9. 1. 2017 Autor: Kateřina Grmelová Na prosincovém Erasmus Day bylo otevřeno výběrové řízení na studijní pobyty v programu Erasmus a na mimoevropských univerzitách v akademickém roce 2017/2018. Chcete v příštím roce také studovat na jedné ze 170 partnerských univerzit MUP? Podejte do 1. 2. 2017 přihlášku a jeďte!

Budova MUP v Praze-Strašnicích hostila v předvánočním čase již tradiční Erasmus Day. Na této akci pořádané Zahraničním oddělením MUP měli všichni studenti nejen možnost zjistit, jak bude probíhat výběrové řízení na další akademický rok, ale měli především příležitost potkat se a popovídat si se studenty MUP, kteří již na studijním pobytu byli, nebo zjistit, jak to funguje v zahraničí od některého ze zástupců partnerských univerzit MUP. Cenné informace tak mohli získat přímo od těch, kteří v zahraničí studovali nebo tam pracují na tamějších zahraničních odděleních.

Kdo na Erasmus Day nestihl v prosinci přijít, může se zúčastnit 12. 1. 2017 od 15 hodin informační schůzky ve Strašnicích. Všechny důležité informace jsou také k dispozici online v SISu v sekci „Studijní pobyty a stáže v zahraničí“ nebo je podá Zahraniční oddělení MUP. Šance na úspěch ve výběrovém řízení jsou opravdu vysoké!

Na přihlášky a následně na zážitky ze zahraničí se těší
Zahraniční oddělení MUP