Dej koš a pomoc!

31. 10. 2016 Autor: redakce Metropolitní univerzita Praha opět pomáhá potřebným. Pedagogové MUP Roman Bradáč a Jiří Závozda a sportovní komentátor České televize Jakub Bažant odstartovali akci na podporu letního tábora pro děti s hemofilií.

Jedním z prvních, kteří přispěli symbolickým košem a stokorunou, je ředitel Národního divadla profesor Jan Burian. "Každý koš pomáhá už existuje deset let, teď připravujeme velkou basketbalovou štafetu a další zajímavé akce. A také chceme, mimo jiné, podporovat handicapované sportovce. Od Romana a Jirky vím, že někteří zásluhou programu Škola bez bariér studují na Metropolitní univerzitě Praha," říká Jakub Bažant, který stál u zrodu akce KKP a je pravidelným komentátorem paralympiád a také častým hostem semináře Sportovní žurnalistika na MUP. Akci Každý koš pomáhá podporují nejen hráči či příznivci basketbalu, ale všichni, kteří chtějí přispět na dobrou věc.

Chcete-li se o dozvědět více, podívejte se na stránky:
https://www.facebook.com/kazdykospomaha
http://kazdykospomaha.cz

Můžete se i zapojit vy! Natočte nebo vyfoťte originální střelu na koš. A vyzvěte další k následování.

Vzkaz pedagoga: Všimněte si skvělé práce kameramana Romana Bradáče.
A malá soutěž: Do čeho háže ředitel Národního divadla Jan Burian míč? Kdo první napíše na mail MUP Jiřímu Závozdovi správnou odpověď, bude odměněn knihou se sportovní tematikou.