Cenný bronz z nejstaršího českého veletrhu fiktivních firem pro MUBanku!

5. 6. 2022 Autor: Radek Maxa Ve dnech 31. 5. až 1. 6. 2022 se konal již 28. ročník veletrhu fiktivních firem v Písku, který tradičně pořádá Obchodní akademie a Jazyková škola v Písku. A naše MUBanka byla u toho a přivezla bronz ze soutěže o nejlepší veletržní leták!

Po dvouleté covidové pauze jsme měli možnost opět zavít do Písku. Přátelská atmosféra, nádherné prostředí včetně slavnostního zahájení a ukončení ve venkovním zahradním atriu s vřelým proslovem ředitele pořádající školy Mgr. Pavla Sekyrky, Th.D., a hlavně milá setkání s „rodinou“ fiktivních firem, provázela tento nejstarší český veletrh.

Stánky 21 fiktivních firem ze škol z Prahy, Plzně, Příbrami, Domažlic, Žatce, Mostu a domácího Písku obdivovala nejen odborná porota, ale také početné zástupy návštěvníků, hlavně žáků škol. A tým naší MUBanky ve složení Barbora Fedorková, Filip Bečvář, Kateřina Valešová pod vedením Ing. Radka Maxy, Ph.D., se mezi nimi neztratil, naopak! Měli jsme krásné strategické veletržní místo s možností využití dataprojektoru pro promítání našich videí ze života naší banky i naší univerzity. A v premiéře jsme promítali „Rozhovor s bankéřem“ na aktuální témata. Emitovali jsme veletržní oběživo, poskytovali bankovní služby a přivezli zbrusu nový produkt „investiční zlato“, o který byl mimořádný zájem. A zájemcům z řad 3. ročníků, budoucích maturantů, jsme s chutí a radostí referovali o naší univerzitě a jejích studijních programech.

"Prezentace všech zúčastněných měla jako ostatně vždy vysokou úroveň a veletrh se vydařil," zhodnotil za pořádající školu vedoucí projektu fiktivních firem Jaroslav Fořt, který měl radost ze dvou stříbrných medailí pro domácí fiktivky. A my jsme se radovali ze zisku bronzu ze soutěže o nejlepší veletržní leták, který si převzal náš veletržní tým. Velké poděkování patří tvůrcům tohoto soutěžního letáku, členům týmu MUBanky a studentům naší univerzity, Aleně Sklenářové a Adrianě Kryvljak. Děkujeme všem, kteří se podíleli na naší úspěšné účasti! Byli jsme v Písku moc rádi a těšíme se na příští 29. ročník!