CAFE BISTRO MUP nabízí i teplá jídla

25. 4. 2016 Autor: redakce Zdá se, že dosud dominantně vládnoucím občerstvovacím automatům od pondělí 25. dubna není zrovna veselo… Jejich konkurentem už nejsou jen restaurace a stánky spíše v širším než bližším okolí Dubečské či svačiny od maminky. Do boje s ostrými náboji vytáhlo Cafe Bistro MUP. Přesně dva týdny po svém otevření přichází s polední nabídkou teplých jídel. Vypadá to, že soumrak vlády plastu a papírových tácků nastal. Přichází doba porcelánu a cinkajících příborů.

Historicky první jídelní lístek na půdě MUP vsadil na tomatový krém se zakysanou smetanou, klasickou gulášovku a na výrazně exotičtější hovězí Brasato na červeném víně s celerovým pyré a dušenou zeleninou. Ceny veskrze přívětivé, kvalita vysoká.

Cafe Bistro MUP nabízí teplá jídla v pracovních dnech mezi 11. a 14. hodinou.

Možnost obědvat v klidu a příjemném prostředí přímo v prostorách hlavní budovy MUP v Praze-Strašnicích je dalším krokem Metropolitní univerzity Praha v rámci programu stálého zlepšování servisu pro studenty a zaměstnance.   

Slavnostní otevření uvedlo monumentální hudební vystoupení v podání žáků Hudební školy Hlavního města Prahy. Speciálním bodem bylo vyhlášení nejkrásnějších skupinových fotografii z reprezentačního plesu, který proběhl 18. března. Fotografie je možno si prohlédnout na chodbě v prvním patře budovy ve Strašnicích. Neodmyslitelnou součástí bylo přestřižení vstupní stuhy do interiérů kavárny a pak už byla kavárna naše. Prvních 100 obsloužených hostů obdrželo zdarma kávu dle vlastního výběru a domácí kremroli.

Foto a videoreportáž z otevíracího dne Cafe Bistro MUP: