25/03/2015 - Využijte sociální sítě na maximum

Odborná knihovna Jiřího Hájka pozvala na seminář Adama Zbiejczuka, aby se s účastníky podělil o své zkušenosti, jak efektivně využít sociální média pro firmy i pro svůj osobní "brand". Lektor nabídl zveřejnění své prezentace, kterou vám zde předkládáme i se vzkazem:

"Děkuji za možnost prezentovat některé svoje poznatky a dojmy z oblasti soc. médií. Rád bych vás ujistil, že naprostá většina toho je jen kombinace selského rozumu a zkušenosti - a pokud vás tento obor zajímá, není nic těžkého na tom do něj proniknout. Mějte oči otevřené, sledujte zahraniční zdroje a za rok bude moje komparativní výhoda proti vám jen to, že to dělám delší dobu - ale vy zase můžete stavět na tom, že vy jste čerstvá krev a já žiju z minulých úspěchů :)
Kdybyste měli nějaké dotazy, klidně napište. Díky!"

Adam Zbiejczuk
zbiejczuk@gmail.com

Prezentace v pdf

Adam Zbiejczuk se věnuje sociálním sítím od roku 2007, staral se o on-line komunikaci mBank v době jejího vstupu na trh, působil v agenturách Ataxo Czech a H1.cz, kde spoluvytvářel nástroj pro monitoring sociálních sítí Social Insider a od roku 2012 je konzultantem na volné noze a spolumajitelem agentury Influencer.cz. Staral se o kampaně pro značky jako Apple, Generali, Hypoteční banka, školil týmy Masarykovy univerzity, Akademie věd, Aegon životní pojišťovny, pr a mediální agentury a další. V současnosti má na starosti sociální sítě např. pro BMW Česká republika a pomáhá projektu ROI Hunter (pokročilá reklamní platforma spojující Facebook a Google Analytics) proniknout na polský trh. Založil anglicky psaný web Babel Guide zaměřený na sociální média ve střední a východní Evropě. Učí na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity.

www.zbiejczuk.com