13/05/2014 - Turnaj v Plážovém volejbale 2014

Dne 13. května 2014 se ve sportovním areálu na Gutovce uskutečnil druhý ročník turnaje dvojic v plážovém volejbale. Na písku se nakonec představilo sedm smíšených párů.

Týmy většinou tvořili účastníci volejbalových hodin, které se konají v průběhu semestru. Hrálo se systémem každý s každým. Pro zúčastněné týmy to znamenalo 6 dvousetových utkání do 21 bodů.

Jednotlivé zápasy měly spád, tempo a maximální nasazení. Hráči se nechávali plně unášet hrou a turnaj si pořádně užívali. Všechny týmy byly vyrovnané, žádný z nich nebyl na kurtu vyloženým outsiderem a to zvyšovalo sportovní úroveň a napětí celého turnaje.

Počasí, i přes nepříznivé předpovědi meteorologů, nakonec průběh turnaje nepřekazilo, a tak se všechny zápasy mohly odehrát podle plánu. Větší déšť přišel až v úplném konci. Při předávání cen jsme proto museli improvizovat a vyhodnocovat výsledky v přilehlých šatnách. Tato „komplikace“ však účastníkům akce na dobré náladě a pohodě rozhodně nic neubrala.

Děkujeme všem týmům za předvedené výkony a za rok se opět budeme těšit! Velký dík patří také Tereze Skalické a Honzovi Hájkovi za pomoc s organizací.

Konečné pořadí:

  1. Reitspiesová Ludmila / Rochelt Filip
  2. Hauptmannová Věra / Louda Lukáš
  3. Havlová Tereza / Šafr Milan
  4. Carbolová Gabriela / Albert Mikoláš
  5. Kolářová Veronika / Bubla Václav
  6. Kozáková Karolína / Chetin Stanislav
  7. Šumpíková Tereza / Petřina Michal