30/11/2015 - 03/12/2015 - Poznejte reálnou výuku asijských studií v češtině i v angličtině na Metropolitní univerzitě Praha

Katedra asijských studií pořádá Týden otevřených přednášek v rámci oborů Asijská studia a Asian Studies. Zájemci o studium si mohou vyzkoušet přednášky v češtině a v angličtině.

Místo konání:  budova MUP Praha-Strašnice, Dubečská 900/10, Praha 10

Termín konání:  30. listopadu až 3. prosince 2015

Dotazy a informace: asmv@mup.cz

PRO KOHO JE AKCE URČENA?

Přednášky jsou určeny všem zájemcům o studium na MUP především z řad studentů bakalářských programů z jiných vysokých škol. Zúčastnit se samozřejmě mohou i ostatní zájemci o danou problematiku z řad široké veřejnosti.

CO LZE OD AKCE OČEKÁVAT?

Zájemci o magisterské studium na Metropolitní univerzitě Praha budou mít příležitost poznat prostředí univerzity a reálnou výuku skutečných předmětů z magisterských oborů Asijská studia a mezinárodní vztahy (ASMV) či Asian Studies and International Relations (ASIR). Během zvoleného termínu jim bude umožněno navštívit vybrané přednášky a semináře napříč celým spektrem kurzů vyučovaných v rámci obou oborů. Při té příležitosti budou mít rovněž možnost poznat osobnosti vybraných pedagogů MUP a styl jejich výuky.

PODMÍNKY ÚČASTI

Registrace na příslušnou přednášku na webu http://registrace.mup.cz a dodržení stanovených termínů a doby začátku přenášek.

Rozpis otevřených přednášek ASMV/ASIR

pondělí 30.11.

středa 2.12.

čtvrtek 3.12.